Blog

SÜLÜK TEDAVİSİNİN YAN ETKİSİ VEYA ZARARI VAR MIDIR

Bilinen bir ciddi tıbbi yan etkisi yoktur. Bazı hastalarda sülüğün yapıştığı cilt bölgesinde allerjik reaksiyona bağlı kızarıklık olabilir. Kendiliğinden geçer. Tedavide tıbbi sülük kullanılmalıdır. Bir sülük tek bir kullanım içindir. Kullanım sonrası imha edilmelidir. Sülük tedavisi uygulamasında dikkat edilmesi gereken noktaların başında hastanın anemi (kansızlık) sorununun olmaması, kan sulandırıcı ilaç kullanmıyor olması, pıhtılaşmaya engel bir hastalığının bulunmaması ve vücudunda aktif bir kanama odağının bulunmaması gelir. Ayrıca gebelerde ve emziren annelerde, kontrolsüz diyabet hastalığı veya kalp yetmezliği .

SÜLÜK TEDAVİSİNDE HANGİ HASTALIKLAR TEDAVİ EDİLİR MODERN TIPTA

SÜLÜK TEDAVİSİ  KALP VE DAMAR HASTALIKLAR Yüksek tansiyon ve yüksek nabız İskemik kalp hastalığı Kalp damar tıkanıklığı Kan dolaşımı bozukluğu Kalp kası iltihabı İnme (Kısmi felç) Atar ve toplardamar pıhtılaşması (Tromboz) SÜLÜK TEDAVİSİ SİNİR HASTALIKLARI Beyin ve omurilik kan damarı hastalıkları Sinir kökü iltihabı Sinir iltihabı Epilepsi SÜLÜK TEDAVİSİ  REKTUM HASTALIKLARI Hemoroid (Basur) SÜLÜK TEDAVİSİ ÜROLOJİ HASTALIKLARI Böbrek tembelliği Böbrek taşı,böbrek kumu ve böbrek iltihabı Kr.prostat problemleri Testislerdeki varisli toplardamar hastalıkları  SÜLÜK TEDAVİSİ CİLT PROBLEMLERİ Çıban ve deri absesi .

Hacamat ve Hacamat Kupası Hakkında Merak Edilenler

Hacamat, yüzyıllardır alternatif tıpta uygulanan bir tedavi şekli olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle son yıllarda tekrar popüler olan hacamat hakkında hala merak edilen pek çok soru bulunuyor. “ Hacamat nedir? Hacamat, yüzyıllardır bir sağlık yöntemi olarak uygulanan ve günümüzde de alternatif tıp adı altında yer alan bir tedavi şeklidir. Özel kupalar yardımı ile bir kan alma işlemi olan hacamat, vücudun kendi kendine atamadığı toksinlerin, vakum ile temizlenme işlemidir. Hacamatın faydaları neler? Hacamat, vücudun dışarıya atamadığı toksinlerin, ağır .

Hacamat Kupası

%100 yerli olarak üretimi yapılmıştır. BVE Medikal A.Ş ve BORA KILIÇ SU ÜRÜNLERİ BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SANAYİ TİCARET LİMTET ŞİRKETİ  ISO 9001 ve ISO 13485 standartlarına göre üretim yapmaktadır.

Sülük Tedavisi Hangi Hastalıklar İçin Kullanılmaktadır?

Sülük Tedavisi, atardamar ve toplar damar tıkanıklıkları başta olmak üzere birçok dolaşım sistemi hastalığında, varis, iltihaplı ve iltihapsız eklem romatizmalarında, iktidarsızlık, cinsel güç arttırıcı etki (afrodizyak), üreme organı rahatsızlıkları ve Kısırlık, epilepsi çeşitlerinde, yumuşak doku romatizmalarında, felç, kısmi felç, sedef ve egzama gibi cilt hastalıklarında, hemoroid’de, göz tansiyonu (glokom) ve buna bağlı görme kayıplarında, migrende ve her türlü baş ağrısı,yüksek tansiyon, troid’e bağlı şişmanlık, hormonel bozukluklar ve buna bağlı şişmanlık,sivilce irin,astım ve bronşial hastalıklar, .
WhatsApp chat